EV High Power Charging - інноваційні зарядні пристрої Volkswagen Flexpole потужністю 150 кВт

Назва технології

EV High Power Charging

Країна

Німеччина

Як використовується

EV High Power Charging

Інноваційні зарядні пристрої Volkswagen Flexpole потужністю 150 кВт, кожний з яких має дві точки зарядки, мають вбудовану систему зберігання акумуляторів, долаючи одну з найбільших перешкод на шляху швидкого розгортання інфраструктури швидкої зарядки в

Європі сьогодні — потреба підключення до мережі високої потужності. Пристрої Flexpole можуть бути безпосередньо підключені до мережі низької напруги, що усуває необхідність у спеціальній підстанції та дорогих будівельних роботах, значно скорочуючи час установки, забезпечуючи високу швидкість зарядки до 150 кВт, достатньо, щоб проїхати до 160 км всього за 10 хвилин, залежно від моделі електромобіля.

Здатність до масштабування

Домашня зарядка переживає бум: тільки за останні три місяці кількість доставок частних настінних боксів від Elli исчислилось пятизначной цифрою. У Німеччині запит передбачає програму поощрення приватних зарядних станцій, яка пропонує бонус розміром 900 євро за покупку підключених настінних боксів.

Volkswagen виставляє дві моделі, на які поширюється бонус — ID. Підключення зарядного пристрою (599 євро) і ідентифікатор. Зарядне пристрій Pro (849 євро). Незважаючи на високий запит, термін поставки цих моделей в даний час становить близько двох неділь.
Також популярність набирають швидкі станції зарядки для електро вантажівок, з потужність 300 кВт.

Де використовується

Volkswagen (Дюссельдорф, Німеччина)