eHighway – електрифікація автомобільного вантажного транспорту

Назва технології

eHighway – електрифікація автомобільного вантажного транспорту

Країна

Німеччина

Як використовується

eHighway – електрифікація автомобільного вантажного транспорту

Система енергопостачання ґрунтується на перевіреній технології зі світу електрифікації залізниць. Двополюсна контактна мережа забезпечує надійне енергопостачання вантажівки eHighway. Контактна система веде до рівного контактного дроту, що забезпечує стабільну передачу струму навіть на високих швидкостях. Енергопостачання повітряних контактних ліній здійснюється від підстанцій.

Активний пантограф передає енергію від повітряних контактних ліній на електродвигун вантажівки eHighway. Пантограф легко підключається та відключається від контактного дроту на швидкостях від 0 до 90 км/год. На електрифікованих маршрутах електродвигуни вантажівок eHighway живляться від контактної мережі та активного пантографа. На інших ділянках дороги вантажівка eHighway має гібридний привід.

Здатність до масштабування

Впровадження динамічної інфраструктури зарядки на основних автомагістралях створює магістральне рішення для енергоефективних, недорогих вантажних перевезень з нульовим рівнем викидів, яке доповнює інші тенденції в галузі трансмісії, палива та транспортних технологій (наприклад, автоматизовані чи транспортні засоби великої місткості). Система eHighway застосовується для різних варіантів використання.

Де використовується

Інфраструктура динамічної зарядки побудована на федеральному автобані загального користування A5 між Вайтерштадтом та Лангеном/Мерфельденом (Німеччина).
eHighway

Де використовується

Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища виділило на будівництво конструкції з контактними електромережами 14,6 млн. євро. На випробування електричного автобана, яке має тривати до кінця 2022 року, призначено додатково 15,3 млн євро. Наразі відомство виділило на розробку електровантажівок понад 70 млн євро.
Джерело