Рожевий водень – це джерело енергії, що отримується з ядерної енергії

Назва технології

Рожевий водень

Країна

Швеція

Як використовується

Рожевий водень – це джерело енергії, що отримується з ядерної енергії.

Виробники електроенергії використовують рожевий водень для живлення процесу електролізу, поділяючи воду на водень і кисень. Його можна зберігати як потенційну електрику або перетворювати безпосередньо для підтримки мережі.

Виробництво рожевої енергії схоже на зелену альтернативу. Атомні джерела можуть виробляти електроенергію для забезпечення процесу електролізу, створюючи водень за допомогою високотемпературних ретракторів, які працюють на ядерній енергії.

Вчені також розробляють методи виробництва рожевої енергії за допомогою термічного розкладання метану (TDM). Люди можуть використовувати атомну енергію для піролізу метану та досягнення високих температур без викидів.

Здатність до масштабування

Перепрофілювання ядерних реакторів, що не використовуються, для виробництва рожевого водню може мінімізувати матеріальні відходи та викиди парникових газів. Водневі паливні елементи можуть використовувати для зберігання сонячної та вітрової енергії як твердий ресурс. Вони можуть перетворювати водень на електрику в години пік, щоб підвищити стійкість мережі. Ці фактори роблять рожевий водень потенційно революційним у цьому секторі. Ядерна енергія є дешевим джерелом енергії і дешевшою, ніж відновлювана енергія. Виробники, які отримують водень із ядерних джерел, створюють конкурентоспроможне за вартістю джерело енергії.

Де використовується

Енергетичні компанії Uniper і Forum у Швеції