Newton eTrailer Trailer Dynamics - комплексна концепція рішення для вантажівок

Назва технології

Newton eTrailer Trailer Dynamics

Країна

Німеччина

Як використовується

Newton eTrailer Trailer Dynamics пропонує комплексну концепцію рішення для вантажівок, що перевозять вантажі на великі відстані, шляхом встановлення додаткового електричного приводу в причіп.

Система електричної трансмісії запуску Newton eTrailer модернізує традиційні трактори у вигляді модуля plug-and-play. Він допомагає транспортним засобам як при троганні з місця, так і при наборі висоти. Електрична передача також відновлює енергію під час торможення і використовує її для підтримки електричних систем трактора. Це знижує загальну витрату палива при логістичній перевезенні, скорочення експлуатаційних витрат і викидів вуглекислого газу.

Здатність до масштабування

Будучи частиною всієї системи напівпричепів, електрифікована трансмісія Newton eTrailer розумно й оптимально використовує доступну електричну енергію для значного зниження викидів дизельного палива та викидів CO₂ у сфері логістики торгівлі, промисловості та експедиторів. На першому кроці слід звернути увагу на існуючий парк систем дизельних напівпричепів, які є на ринку, щоб включити їх у логістичну систему з низьким рівнем викидів, яка відповідає нормам.

Технології Trailer Dynamics знижують споживання дизельного палива та викиди CO₂ тягачами на 20% до 40% на довгих перевезеннях, що відповідає скороченню CO₂ до 41т на рік.

Де використовується

Планують запустити використання в Європі у 2023 році