Гравітаційне накопичення енергії (GES)

Назва технології

Гравітаційне накопичення енергії (GES

Країна

Швейцарія

Як використовується

Гравітаційне накопичення енергії (GES)

Гравітаційні рішення Energy Vault (GES) базуються на добре зрозумілих основах фізики та машинобудування накопичувальних гідроелектростанцій (PHS), але замінюють воду виготовленими на замовлення композитними блоками або «мобільними масами», які можна зробити з недорогих і місцевих матеріалів, включаючи місцевий ґрунт, шахтні хвости, залишки згоряння вугілля (вугільна зола) та виведені з експлуатації лопаті вітрових турбін.

GES від Energy Vault базується на основній перевіреній технології накопичення енергії PHS і включає спрощену конструкцію будівлі, яка є модульною, гнучкою та не обмежена тими ж геологічними обмеженнями, що й насосні гідроакумулюючі станції. Застосовуючи фундаментальні принципи гравітації та потенційної енергії, рішення GES від Energy Vault поєднують у собі передове матеріалознавство та власне програмне забезпечення машинного бачення для автономного керування зарядом, зберіганням і розрядом електроенергії в мережевих додатках.

Здатність до масштабування

Модульне рішення є економічно вигідним як для короткого (2-4 години), так і для тривалого (4-12+ годин) тривалості. Стійке до суворих умов і високих температур навколишнього середовища без ризику хімічного займання.

Створено відповідно до міжнародних будівельних стандартів із місцевим ланцюжком постачання та пошуком робочих місць для усунення вузьких місць виробництва.
Відсутність зниження продуктивності з часом; механічні компоненти та мобільні маси принципово не можуть погіршуватися.

Де використовується

У липні 2020 року компанія Energy Vault завершила механічне будівництво першого в своєму роді комерційного демонстраційного блоку EV1 Tower (CDU), розташованого в Швейцарії (Тічіно)