Біокомпозитні матеріали - під впливом тиску і температури подрібнена рослинна сировина набуває здатності утворювати монолітний матеріал

Назва технології

Біокомпозитні матеріали

Країна

Нідерланли

Як використовується

Біокомпозитні матеріали – суть яких полягає в тому, що під впливом тиску і температури подрібнена рослинна сировина набуває здатності утворювати монолітний матеріал.

NPSP використовує якомога більше місцевих натуральних волокон, таких як льон, коноплі та все більше залишкових матеріалів, таких як придорожня трава, тростина та перероблений туалетний папір. Ці волокна вимагають значно менше енергії для виробництва та менше хімічних речовин для зв'язування зі сполучною.

Як наповнювач НПСП використовує вапно, що видобувається з води підприємств питного водопостачання, замість вапна з шахт. Компанії з виробництва питної води відволікають це вапно, щоб пом'якшити воду та продовжити термін служби пральних та посудомийних машин. Використовувані нами смоли також ґрунтуються на залишкових потоках інших галузей промисловості.

Наприклад, смоли виробляються з відходів виробництва біодизельного палива, виробництва цукру, виробництва паперу та навіть очищення стічних вод.

Здатність до масштабування

NPSP розробляє та постачає інноваційні екологічно чисті композитні матеріали та вироби для громадських просторів, будівництва, дизайну та мобільності. Компанія максимально використовує сировину на біологічній основі та циркулярну сировину, яку можна використовувати повторно після тривалого життєвого циклу.

Де використовується

Вже реалізовані дорожні знаки, облицювальні матеріали для фасадів будівель, меблі
Biocomposites

Вартість

Програма Eurostars для малого і середнього бізнесу 242 тисячі доларів
Джерело