CO₂-to-protein - платформа газової ферментації (R)evolve

Назва технології

CO₂-to-protein

Країна

Великобританія та Нідерланди

Як використовується

CO₂-to-protein - платформа газової ферментації (R)evolve використовує вуглекислий газ і водень як чисті та відновлювані джерела вуглецю та енергії для створення інгредієнтів для кормів для тварин.

Перший у Великобританії масштабований шлях до сталого виробництва білка, що захоплює вуглекислий газ з виробництва біоенергії.

Deep Branch використовує чистий CO2 і водень для створення Proton, одноклітинного білка (SCP), оптимізованого для харчування тварин. Він може замінити звичайні корми для худоби, такі як рибне борошно та соєві боби.

Рішення з переробки вуглецю допомагає компаніям, які хочуть зменшити вуглецевий слід, не впливаючи негативно на їхні операційні витрати. Запатентована платформа для бродіння перетворює вуглекислий газ і водень у високоцінні інгредієнти.

Здатність до масштабування

Замість того, щоб покладатися на традиційні джерела білка, рибне борошно та сою, які часто поставляються з Південної Америки, корми на основі Proton™ можуть вироблятися з місцевих інгредієнтів з на 90% меншою вуглецевою ємністю. Proton™ не тільки значно стійкіший, а й конкурентоспроможніший за вартістю, що робить перехід на корми на основі Proton™ простим рішенням

Де використовується

Енергетична компанія Drax працює з Deep Branch, компанією з переробки CO2 на своїй біоенергетичній електростанції у Йоркширі, Англія. Також технологія використовується в компаніях AB agri, BioMar Group, Sainsbury's.